ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W WANIOROWIE

Każdy koniec to początek czegoś nowego”

19 czerwca 2019 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Był to szczególny dzień zwłaszcza dla uczniów klas VIII i III gimnazjum. W tym dniu zakończył się kolejny etap w ich życiu, kolejny etap nauki.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością pani Grażyna Obrębska – Starzec skarbnik Powiatu Gryfickiego oraz pan Łukasz. Rachubiński kierownik Domu Kultury w Płotach.

Po części oficjalnej – odśpiewaniu hymnu i powitaniu gości głos zabrała pani Renata Gródecka dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.

Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów kończących szkołę. Uczennica klasy VIII Izabela Brzeźnicka w imieniu wszystkich absolwentów podziękowała dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom za trud włożony w ich edukację, za wyrozumiałość, cierpliwość i dobre słowo.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw uczniom kończącym szkołę oraz uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Zostały również wręczone dyplomy i nagrody za udział w zawodach sportowych, konkursach szkolnych. Nagrodzono uczniów za wzorową frekwencję oraz systematyczny i aktywny udział w zajęciach pozalekcyjnych.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań ale również pożegnań. W tym roku na zasłużoną emeryturę odeszła pani Jadwiga Król – nasza sekretarka. Pani dyrektor podziękowała pani Jadwidze Król za wieloletnią pracę i życzyła spełnienia marzeń oraz realizacji niespełnionych planów. A wszystkim pozostałym słonecznych i bezpiecznych wakacji.