Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Pożegnania nadszedł czas

24 czerwca 2022 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Był to szczególny dzień zwłaszcza dla uczniów klasy ósmej. W tym dniu zakończył się kolejny etap w ich życiu, kolejny etap nauki.

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością pan Waldemar Wawrzyniak Wicestarosta Powiatu Gryfickiego.

Apel w tym roku rozpoczął się polonezem w wykonaniu absolwentów szkoły, którym towarzyszyli wychowawcy. A następnie po odśpiewaniu hymnu i powitaniu gości głos zabrała pani Renata Gródecka dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.

W części artystycznej Oskar Pawlak uczeń klasy ósmej w imieniu wszystkich absolwentów podziękował dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom za trud włożony w ich edukację, za wyrozumiałość, cierpliwość i dobre słowo.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw uczniom kończącym szkołę oraz uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Zostały również wręczone dyplomy i nagrody za udział w zawodach sportowych, konkursach szkolnych. Nagrodzono uczniów za systematyczny i aktywny udział w zajęciach pozalekcyjnych.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań ale również pożegnań. W tym roku na zasłużoną emeryturę odeszła pani Urszula Zduńczyk. Pani dyrektor podziękowała pani Uli za wieloletnią pracę i życzyła spełnienia marzeń oraz realizacji niespełnionych planów. A wszystkim pozostałym uczniom słonecznych i bezpiecznych wakacji.