Uczennice Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w reprezentacji województwa

02-04 października 2015 roku na obiektach J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt.

pilaW Turnieju udział wzięło 5 województw. Województwo zachodniopomorskie reprezentowało 8 dziewcząt, w tym dwie uczennice Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie- Marlena Naglacka i Agnieszka Winger, trzy zawodniczki z Chojny i trzy z Pyrzyc. Turniej  rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Po bardzo wyrównanych meczach reprezentacja województwa małopolskiego zajęła I miejsce, zdobywając złote medale, srebrne – województwo pomorskie, brązowe –  zachodniopomorskie. Poza podium znalazły się reprezentacje województw: dolnośląskiego i mazowieckiego. Dziewczyny bardzo dzielnie walczyły i od drugiego miejsca dzieliła ich zaledwie  jedna bramka.  Po ciężkich rozgrywkach dziewczęta mogły skorzystać z pływalni lub siłowni dostępnych na obiekcie J&J Sport Center w Skotnikach.

Będąc w tak malowniczym mieście jakim bez wątpienia jest Kraków nie mogło obejść się bez zwiedzania najciekawszych miejsc, takich jak Rynek Główny, Stare Miasto, Katedra Wawelska czy Kościół Mariacki. Zmęczone lecz pełne wrażeń i przemiłych wspomnień wróciliśmy do domów.