Sportowy sukces uczniów z Waniorowa

W dniu 13 kwietnia 2016 roku na terenie Polany Czerwonej i Lasku Arkońskiego w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Wiosennych Biegach Przełajowych organizacji „Sprawni Razem”. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Iskierka”. W zmaganiach sportowych uczestniczyło 196 zawodników z 13 ośrodków województwa zachodniopomorskiego. W zawodach mogła uczestniczyć nieograniczona liczba uczestników z danej szkoły. Na zawodach punktowano tylko 8 pierwszych zawodników w swojej kategorii wiekowej. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z naszego Ośrodka: Grzegorz Pachulski na dystansie 800 metrów zajął II miejsce, a Oliwia Lewandowska była VIII na dystansie 600 m.
Dobrze zaprezentowała się także reszta naszych zawodników: Paweł Sobierajski oraz Bartłomiej Raba zajęli XI i XII miejsce w najdłuższym biegu na 3000 m.
Na zawodach panowała miła i przyjacielska atmosfera, najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Życzymy dalszych sukcesów.