Nasz sukces w Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Tsunami w Warszawie

Dnia 2 kwietnia 2023r w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Tsunami.

W zawodach udział wzięli przedstawiciele kilkunastu ośrodków Karate Tsunami oraz innych systemów z całej Polski, a wśród nich drużyna Ośrodka Karate Tsunami w Gryficach prowadzona przez shihan Mariusza Kowalskiego 7 Dan. Gryfice reprezentowało 15 zawodników w tym 5 wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie, którzy mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnych przygotowaniach i treningach w szkole Dantei w Gryficach jak i w Warszawie .

Wyniki uzyskane przez naszych wychowanków:

  1. Szram Stanisław ( kategoria licealiści, młodsi- mężczyźni): 3 miejsce – light contact, 1 miejsce – szermierka na miecze.
  2. Zelerowicz Dawid ( kategoria licealiści, młodsi- mężczyźni): 1 miejsce – light contact, 2 miejsce szermierka na miecze.
  3. Laskowski Eliasz ( kategoria: juniorzy, starsi- mężczyźni): 2 miejsce – light contact, 2 miejsce- szermierka na miecze.
  4. Kowalczyk Kamil ( kategoria licealiści, młodsi- mężczyźni): 2 miejsce- light contact, 2 miejsce – szermierka na miecze.
  5. Wysocki Oliwier ( kategoria juniorzy- mężczyźni): 2 miejsce – makiwara kumite, 2 miejsce szermierka na miecze.

Naszych zawodników przygotował, opiekował się i wspierał w czasie zawodów i podróży do Warszawy pan katecheta Adam Wolański – mistrz Polski w karate Tsunami z 2022 r. (kategoria dorośli ). Gratulacje!