Nadszedł długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego!

W dniu 23 czerwca 2017r. w MOS odbyła się uroczysta akademia, którą swoją obecnością zaszczycili honorowi goście: sołtys wsi Waniorowo pan Michał Matuszewski, pani Katarzyna Kolasińska-Kunda, właścicielka stadniny koni „Fuzja” i pan Franciszek Gródecki prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gryficach.
Goście i jednocześnie przyjaciele ośrodka w Waniorowie, jako dowód wdzięczności za współpracę i życzliwość odebrali z rąk pani dyrektor Renaty Gródeckiej podziękowania w postaci pamiątkowych dyplomów i kwiatów. Pan Franciszek Gródecki ufundował nagrodę dla Marcina Hedrycha, który wykazał się szczególnymi postępami w pracy socjoterapeutycznej.
Uczniowie, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi i dobrymi wynikami w nauce otrzymali nagrody książkowe. Nauczyciel wychowania fizycznego pan Daniel Malitowski wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w sporcie. Nasi uczniowie często biorą aktywny udział w zawodach sportowych i osiągają naprawdę duże sukcesy. Panie bibliotekarki: Marzanna Pich i Małgorzata Domańska nagrodziły najlepszych czytelników. Wychowankowie, którzy osiągnęli powyżej 90% obecności szkolnych w ciągu całego roku szkolnego odebrali z rąk pani pedagog Marioli Puszkarek nagrody za wzorową frekwencję. Uczniowie klasy III gimnazjum na pożegnanie, składając podziękowanie nauczycielom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom ośrodka wręczyli im kwiaty, ufundowane przez zaprzyjaźnioną kwiaciarnię pana Marcina Pieczeniuk Art-Decor w Gryficach.
Wzruszeń i emocji było sporo, ale i radość, że po ciężkiej pracy możemy udać się wszyscy na zasłużony wypoczynek.
Wszystkim dzieciom życzymy miłych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!