MOS – EURO 2020

W Europie trwa szesnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Tytułu broni reprezentacja Portugalii, zwycięzca UEFA Euro 2016. Nasza reprezentacja w pierwszym meczu uległa Słowacji 1:2. Aby poczuć ducha walki i podnieś morale do wspierania naszej reprezentacji 15 czerwca na boisku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy zaprzyjaźnionymi ośrodkami MOS Waniorowo vs MOW Rewal. W pierwszej połowie meczu wychowankowie z MOW Rewal dominowali w każdej formacji, wygrywając 5:1. W czasie przerwy trener Daniel Malitowski zrobił zmiany z bramki wpuścił na boisko na atak Oskara Pawlaka, a na bramce zawitał Kacper Rudawski. Ta zmiana przyniosła pozytywne efekty, Oskar ustrzelił hat-tricka, a Kacper bronił z całych sił. Mecz się wyrównał i stał na wysokim poziomie. Po fascynującej walce mecz zakończył się zwycięstwem MOW Rewal 10:7.

Mecz rozgrywał się w przyjaznej atmosferze, w bardzo dobrych warunkach pogodowych, przestrzegając zasad fair play i zasad sanitarnych. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze na Euro 2020 będą bardziej zmobilizowani przed arcytrudnym meczem z reprezentacją Hiszpanii, trzymamy za nich kciuki.

Mecz przygotowali w ramach promocji kultury fizycznej i z okazji Euro 2020 wychowawcy Adam Wolański i Daniel Malitowski.