Mistrzostwa Województwa w Wiosennych Biegach Przełajowych w Szczecinie

W dniu 05 kwietnia 2017 roku na terenie Polany Czerwonej i Lasku Arkońskiego w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Wiosennych Biegach Przełajowych organizacji „Sprawni Razem”. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Iskierka”. W zmaganiach sportowych uczestniczyło 122 zawodników z 11 ośrodków Województwa Zachodniopomorskiego. W zawodach mogła uczestniczyć nieograniczona liczba uczestników z danej szkoły. Na zawodach punktowało tylko 8 pierwszych zawodników w swojej kategorii wiekowej. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z MOS w Waniorowie, gdzie na dystansie 600 metrów Oliwia Lewandowska zajęła IV miejsce, a Paula Krysiak była VI. Dobrze zaprezentowała się także reszta naszych zawodników Marlena Naglacka zajęła VII miejsce w biegu na 1500 m, a Milena Naglacka była XIII na 1200m. Drużynowo uczniowie MOS w kategorii szkół podstawowych zajęli 4 miejsce zdobywając 8 pkt. Na zawodach panowała miła i przyjacielska atmosfera, najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.