Mistrzostwa województwa w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 29 września 2015r. na boisku Orlik 2012 przy Zespole Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół i Ośrodków Specjalnych.

Zawody otworzył Starosta Pyrzycki pan Kazimierz Lipiński i dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Pyrzycach Pani Anna Zasadzińska.      pilka

W Mistrzostwach zwyciężył Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Chojny, drugie miejsce zajął Ośrodek z Pyrzyc, trzecie miejsce dziewczęta z naszego ośrodka w Waniorowie, czwarte Ośrodek z  Suliszewa. Zaproszone drużyny rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym”. Spośród uczestniczek turnieju wybrano zawodniczki, które będą reprezentowały nasze województwo w Mistrzostwach Polski w Krakowie w dniach 02-04 października 2015 roku. Do reprezentacji zakwalifikowały się trzy zawodniczki z Chojny, trzy z Pyrzyc oraz dwie wychowanki z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.

Reprezentantkom województwa zachodniopomorskiego w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt życzymy powodzenia i trzymamy za nie kciuki.