Mikołajki 2017

6 grudnia i kolejne mikołajki już za nami. W tym roku uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „Na pomoc Mikołajowi”.

W zabawny sposób zaprezentowali historię Mikołaja, któremu właśnie w mikołajki ktoś ukradł worek pełen prezentów. Kto to był, czy worek się odnalazł i dzieci otrzymały prezenty? Dowiedzieli się o tym wszyscy, którzy przybyli na przedstawienie. Swoją brawurową grą aktorską, uwagę oglądających przykuła jedna z pań wcielając się w rolę babci przeobrażającej się w agenta 05, desperacko poszukującego złodzieja. Oglądając tę zabawną historię chyba każdy z wychowanków zapamiętał, że „własność cudza to rzecz święta”.

Po przedstawieniu nastąpiła część konkursowa. Były mikołajkowe kalambury, pakowanie prezentów o skomplikowanych kształtach, ubieranie stroju Mikołaja z jednoczesnym podrzucaniem balonu i in. Wspólne wesołe zmagania integrowały uczniów, dostarczały zabawy i radości. Na koniec były też wspólne zdjęcia, a Mikołaj obdarował wszystkich słodkościami.

Podobnie jak w latach wcześniejszych wychowankowie zaprezentowali przedstawienie również w Domu Kultury w Radowie Małym oraz w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Gryficach.

Wszystkie dzieci otrzymały słodkie prezenty ufundowane przez firmę Kaufland. Za otrzymaną kartę podarunkową, która umożliwiła zorganizowanie wspaniałej zabawy mikołajkowej naszej młodzieży serdecznie dziękujemy firmie Kaufland.

Koordynatorem imprezy była pani Iwona Sekulska we współpracy z panią Moniką Witkowską.