Kształcenie na odległość – list do nauczycieli od zespołu doradców metodycznych ODN

Szanowna Pani!
Szanowny Panie!

Obyś żył w ciekawych czasach! to chińskie przysłowie dziś nabiera innego znaczenia… .

Wiemy, że zmagają się Państwo z wieloma trudnościami – nie tylko jako nauczyciele, ale przede wszystkim jako ludzie.

Jesteśmy jednocześnie przekonani, że nie po raz pierwszy, i zapewne nie po raz ostatni, polski nauczyciel zda kolejny ważny egzamin.

Chcemy Państwa zapewnić o naszym wsparciu, bo Państwa obecność dziś jest bezcenna, a Państwa praca nieoceniona. Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa codziennych zmagań, dlatego załączamy zdjęcie, które jest naszą filozofią i mamy nadzieję, doda otuchy w trudnych chwilach.

Zachęcamy do spotkania się z nami on-line (harmonogram w załączniku). Informacje o rejestracji na spotkania dostępne są na naszej stronie internetowej www.odn.zce.szczecin.pl i na Facebooku. Tam znajdą Państwo również nasz biuletyn edukacyjny i narzędzia do nauczania na odległość.

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawi się zbiór propozycji do kształcenia na odległość i wskazówki, jak wspierać uczniów i rodziców w zmienionej rzeczywistości edukacyjnej.

O naszych nowościach w ofercie mogą Państwo być informowani poprzez stronę www.facebook.com/odnszczecin i bezpośrednio w formie newsletteru, który przygotowujemy dla Państwa. Jeśli chcą go Państwo otrzymywać, prosimy o wypełnienie ankiety Kształcenie na odległość (link zamieszczony niżej).

Przygotowujemy również dla Państwa szkolenia on-line, które pomogą w prowadzeniu kształcenia na odległość. Gdyby Państwo chcieli wskazać nam obszar działań, zachęcamy do wypełnienia anonimowej krótkiej ankiety dostępnej pod adresem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=s7ShwSO6Jkqgsrj8pE1ql4SAl7VtYPREtCkVq6uMzBZUNVRWOEVLUDhLMFk2Wk9LMUU4MEZHWFQ2Wi4u

Życzymy Państwu i Państwa bliskim zdrowia, optymizmu i nadziei!

Do zobaczenia on-line!
Z wyrazami szacunku ,

Kinga Maciaszczyk

doradca metodyczny ds. j. polskiego, zastępca Dyrektora Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej ds. Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli