DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września 2016 roku (piątek) dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie przygotowały dla wszystkich niespodziankę. Aby uczcić ich święto zorganizowały szkolny Dzień Chłopaka. Zaprezentowały żartobliwe wiersze, humorystyczne życzenia, zaśpiewały piosenki o chłopcach. W repertuarze znalazły się takie utwory jak „Chłopaki nie płaczą”, „Bądź dużym chłopcem” oraz „Oskar ma niezwykły styl” z własnymi słowami na melodie piosenki zespołu Wilki „Baśka”. Były też pokazy tańca nowoczesnego oraz konkurs na SUPER CHŁOPAKA.
Do konkursu przystąpiło 6 kandydatów. Zmagali się oni w kilku konkurencjach.
Musieli wykazać się umiejętnością pomysłowego wiązania krawatów, znajomością narzędzi, odpowiedziami na pytania z różnych dziedzin, trafić jak najwięcej liczb w „MINI LOTKU” oraz wykazać się umiejętnościami sportowymi. Kandydaci chętnie brali udział w zabawach, nad przebiegiem których czuwało jury i oceniało kandydatów. SUPER CHŁOPAKIEM został Oskar Szram. Pozostali otrzymali zaszczytne tytuły ;
-chłopak na luzie
-chłopak złota rączka
-chłopak strongman
-chłopak z wdziękiem
-chłopak z pięknym uśmiechem
Widzowie wybrali ulubieńca publiczności którym został Dawid Zawadzki. Na zakończenie wszyscy chłopcy mali i duzi otrzymali od dziewczyn słodkie upominki. Spotkanie przebiegło w miłej, pełnej humoru atmosferze.